Znajdziesz nas także na portalach społecznościowych takich jak facebook czy nk.

Strona główna » Newsy rozmiar tekstu: A A A

719 urodziny Żegociny

Powiększ
11 i 12 sierpnia obsługiwaliśmy również Dni Żegociny. Nasza scena, oświetlenie oraz barierki ochronne pomogły w dobrej i bezpiecznej zabawie.

Tradycyjna, coroczna impreza plenerowa "Urodziny Żegociny" odbyła się w tym roku w dniach 11 i 12 sierpnia, tradycyjnie na Placu GS w Żegocinie. Organizatorzy przygotowali urozmaicony program artystyczny, której gwiazdą był szeroko znany i bardzo popularny zespół "Bayer Full". Po występie zespołu "Fun Fire", na zakończenie tegorocznego świętowania, zaprezentowano pokaz sztucznych ogni. Wiecej zdjęć na stronie Miasta Żegociny. Źródło: Oficjalna strona miasta.

« powrót

Firma SOUNDLIGHT TYMBARK to działająca już od ponad 12 lat na Polskim rynku firma zajmująca się kompleksową obsługą rożnego rodzaju imprez i wydarzeń kulturalnych. SOUNDLIGHT to gwarancja niezapomnianej zabawy oraz profesjonalnego podejścia do każdego, nawet najmniejszego wydarzenia. Posiadamy bogate zaplecze techniczne w zakresie: Estrady, nagłośnienia, oświetlenia...Jeżeli chcesz być informowany
o nowościach w naszej ofercie...

Copyright © 2019 soundlight.com.pl wizyt: 2662008 online: 4 Realizacja:Intellect.pl