Znajdziesz nas także na portalach społecznościowych takich jak facebook czy nk.

Strona główna » Nasza oferta » Wesela i Poprawiny rozmiar tekstu: A A A

Wesela i Poprawiny

Oferujemy Państwu zabawę weselną z profesjonalnym DJ-em. Zabawa taka posiada wielką zaletę tzn. muzyka jest prezentowana w oryginalnych wykonaniach oraz w najlepszych wersjach. To Państwo macie wpływ na repertuar oraz możecie liczyć na nieograniczone możliwości naszej płytoteki. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników. W każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie. Szczegóły przebiegu uroczystości uzgadniane są z Młodymi na spotkaniu przed weselem, ustalane są m.in.: rodzaj powitania, wybór pierwszego tańca, rodzaj i ilość zabaw oczepinowych, oraz muzyka.

Oferujemy:

- Prowadzenie całości przyjęcia weselnego od przywitania gości aż do ich pożegnania
- Doskonałą muzykę
- Ciągły kontakt z publicznością przez naszego DJ/wodzireja
- Nietypowe konkursy i zabawy dla gości w każdym wieku
- Tańce integracyjne
- Profesjonalne nagłośnienie dostosowane do danej sali


 

Nie masz jeszcze Fotografa, Kamerzysty, Cateringu? Napisz do NAS. Wybierzemy dla Ciebie najlepszych! Współpracujemy z wieloma firmami. Postaw na SPRAWDZONĄ i zgraną ekipę! Postaw na JAKOŚĆ!

 

          

       

 

 

 

 

Firma SOUNDLIGHT TYMBARK to działająca już od ponad 12 lat na Polskim rynku firma zajmująca się kompleksową obsługą rożnego rodzaju imprez i wydarzeń kulturalnych. SOUNDLIGHT to gwarancja niezapomnianej zabawy oraz profesjonalnego podejścia do każdego, nawet najmniejszego wydarzenia. Posiadamy bogate zaplecze techniczne w zakresie: Estrady, nagłośnienia, oświetlenia...Jeżeli chcesz być informowany
o nowościach w naszej ofercie...

Copyright © 2020 soundlight.com.pl wizyt: 2698257 online: 12 Realizacja:Intellect.pl