Znajdziesz nas także na portalach społecznościowych takich jak facebook czy nk.

Strona główna » O nas » O nas rozmiar tekstu: A A A

O nas

SOUNDLIGHT TYMBARK to firma działająca już od ponad 15 lat na polskim rynku, zajmująca się kompleksową obsługą imprez i wydarzeń kulturalnych. Posiadamy bogate zaplecze techniczne w zakresie: estrady i zadaszenia, nagłośnienia, oświetlenia oraz multimediów. Nasi pracownicy to doświadczeni i licencjonowani DJ e / wodzireje, a także akustycy i oświetleniowcy, dzięki którym gwarantujemy profesjonalną obsługę każdego wydarzenia bez względu na jego rozmiar. SOUNDLIGHT TYMBARK to nie tylko firma, to grupa profesjonalistów, która czerpie wiele radości z tego, co robi, dając z siebie 100% swoich możliwości, nie tylko w pracy, ale i poza nią.

SOUNDLIGHT TYMBARK TO GWARANCJA DOBREJ ZABAWY

Posiadane licencje:

 

Zgodnie z art. 81 prawa autorskiego, zdjęcia umieszczone na stronie internetowej www.soundlight.com.pl firmy Soundlight Tymbark mającą swą siedzibę w Tymbarku, nie wymagają zgody osoby, której wizerunek widnieje na zdjęciu. Ponadto osoby biorące udział w imprezie organizowanej lub prowadzonej przez firmę Soundlight Tymbark wyrażają automatycznie zgodę na ewentualne umieszczenie ich wizerunku zgodnie z art. 81 prawa autorskiego.

Firma SOUNDLIGHT TYMBARK to działająca już od ponad 12 lat na Polskim rynku firma zajmująca się kompleksową obsługą rożnego rodzaju imprez i wydarzeń kulturalnych. SOUNDLIGHT to gwarancja niezapomnianej zabawy oraz profesjonalnego podejścia do każdego, nawet najmniejszego wydarzenia. Posiadamy bogate zaplecze techniczne w zakresie: Estrady, nagłośnienia, oświetlenia...Jeżeli chcesz być informowany
o nowościach w naszej ofercie...

Copyright © 2020 soundlight.com.pl wizyt: 2698302 online: 8 Realizacja:Intellect.pl